Logo Logo
Jednodielne plavky pre každú postavu
  • 30.04.2018
  • jednodielne plavky, plavky jednodielne pre plnoštíhle, dámske plavky jednodielne, jednodielne plavky lacno, monokiny, športové, klasické plavky, jednodielne plavky push up, luxusné dámske plavky jednodielne, jednodielne plavky s kosticami

Plavky je potrebná vyberať ďaleko starostlivejšie ako iné kúsky vášho šatníka. Odhaľujú veľkú časť postavy, a preto by jej mali čo najviac lichotiť. Jednodielne plavky sú v tomto doslova kúzelné. Dokážu spravit, čo vám príroda nenadelila, alebo čoho naopak nadelila až príliš.

LORIN Dámske monokiny Esperanza ČIERNA 42

LORIN Dámske monokiny Esperanza ČIERNA 42

Že si dámske plavky jednodielne môžu dovoliť len ženy s výstavnej postavou? Alebo ich máte spojené skôr so staršími dámami? Tak sa niekedy skúste rozhliadnuť po pláži či pri bazéne. V jednodielnych plavkách so ukazujú ako ženy, čo potrebujú schovať bruško, tak mladé slečny s dokonalou postavou. Rozhodne sa s nimi nestratíte v dave.

Dámske plavky jednodielne by nemali chýbať ani vo vašej skrini

Najväčšou výhodou jednodielnych plaviek je ich schopnosť vytvarovať nedokonalú postavu. Schovajú väčšie bruško, spevní problematické partie, a ak si vyberiete jednodielne plavky push up, môžu dopomôcť aj k väčšiemu poprsie. Pomôžu tiež čerstvým mamičkám, ktoré ešte nemajú dokonalú postavu po pôrode a ktorým zostali na brušku viditeľné jazvy po cisárskom reze či iné operáciu.

V skorších dobách nosili tento typ plaviek skôr plavkyňa. Dnes však zoženiete oveľa viac než len športové plavky. V našej ponuke uvidíte luxusné dámske plavky jednodielne s pútavými vzormi, nestarnúcimi bodkami a ďalšími motívmi.

Nemusíte skrývať toľko kože

Pripadá vám, že dámske plavky jednodielne skrývajú moc kože? Nemusí to byť pravda. Záleží, aký typ si vyberiete. V našej ponuke objavíte aj modely s rôznym vykrojením a prestrihy či tzv. Monokiny, ktoré zozadu pôsobia ako dvojdielne plavky, avšak spredu sú zaujímavým spôsobom spojené.

Oslniť môžete aj hlbokým výstrihom, jednofarebnú klasikou, prípadne retro plavkami. Výber je naozaj len na vás. U nás zoženiete jednodielne plavky lacno k vašej spokojnosti. A tiež k spokojnosti všetkých mužských návštevníkov pláže a bazéna.

Nezabudnite dbať na tvar postavy

Či už si chcete kúpiť klasické plavky dvojdielne, alebo zvolíte jednodielnou variantu, je dobré vziať do úvahy tvar vašej postavy. Zháňate Ak plavky jednodielne pre plnoštíhle s mohutnou postavou tvare písmena H, voľte varianty s výrezmi. Postava typu hruška by mala mať plavky so vzorom hore a tmavú spodnou časťou. Naopak tvar presýpacích hodín vynikne, ak zdôrazníte pas. Ženy s väčším zadočkom by mali voliť svetlejší spodnú časť. Pre dámy s plnším poprsím sa hodí jednodielne plavky s kosticami, pre menšie prsia naopak vystuženie.

Máme veľkosť pre každé telo

Jednodielne plavky padnú aj vám! Vyberte si pekný vzor a potom už len nájdite správnu veľkosť. U niektorých značiek uvádzame klasické číslovanie veľkostí, u ďalších skôr veľkosť košíčkov. Vyberú si u nás aj plnoštíhle ženy, v ponuke máme aj košíčky 70G a ďalšie zle zohnateľné rozmery. Pustite sa do výberu, nech môžete tento rok v lete zažiariť!

Krisline Dámske jednodielne plavky Beach Black ČIERNA 95/J

Krisline Dámske jednodielne plavky Beach Black ČIERNA 95/J